sobota, 17 maja 2014

Weekend.

Cześć! Zaczynamy weekend, a pogoda za oknem nie umila nam raczej tego czasu :C Ja jakoś przetrwałam do dzisiaj ;) Znalazłam parę fajnych zestawów do ubrania się właśnie w taką pogodę! ;)

 
 

Wiecie może gdzie można kupić taką czapkę jak poniżej? Te fullcapy bardzo mi się podobają, a jeszcze z 
 ciasteczkowym potworem <3

Miłego weekendu!
 

środa, 14 maja 2014

Brak czasu.

Cześć! Wczoraj nie napisałam, choć byłam w domu. Zostałam z moim ośmiomiesięcznym braciszkiem :) Dziś byłam, ale i tak zwolniłam się wcześniejszym kursem. Był to dla mnie pechowy dzień! Jutro poprawa i kartkówka z historii. Mój znienawidzony przedmiot! ;c Uczyłam się już i chyba trochę umiem. Miłego dnia wam życzę!


poniedziałek, 12 maja 2014

Pasja.

Chyba każdy z nas ma jakąś pasję. A to granie na gitarze, taniec, śpiew czy motoryzacja. Uważam, że hobby to bardzo ważna rzecz w naszym życiu... W końcu niektórzy z nas nie wyobrażają sobie życia bez swoich pasji. Moją pasją są konie. Cóż, w tej kwestii bardzo mało osób mnie rozumie. Nauczyciele często z zadziwieniem się pytają: "To ty na dużych koniach jeździsz?", "Sama?". Czasem sama się zastanawiam czy to takie dziwne ;) Pamiętam, jak w wieku 5,6 lat na każde urodziny prosiłam rodziców o konia. Teraz oczywiście też mam takie marzenia, ale aktualnie stawiam sobie cele na treningach żeby nie stać w miejscu. Dlatego proszę was:
Jeśli macie jakieś pasje i sprawiają wam one przyjemność, rozwijajcie je za wszelką cenę!

Czyszczenie Klary.
Baardzo stare z 2012 :)
Ja z Dalią
Ja na Parysku.~ ~ ~
Trzymajcie się ciepło ! :D

niedziela, 11 maja 2014

Sesja.

Dzisiejszy dzień miał być zwykłą nudną niedzielą, lecz plany się zmieniły. Od popołudnia chodziłam po sklepach. Kiedy wróciłam, od razu z siostrą zaplanowałyśmy sesję, którą uważam za bardzo udaną! Teraz czekał nas miły wypad na lody :3
A to efekty pracy w plenerze:Oczywiście to nie wszystkie zdjęcia, resztę dodam kiedy indziej :D
~ ~ ~
A czy wy lubicie zdjęcia w plenerze? 

Hej!

Cześć!
Jestem nowa w blogowaniu!
Jeśli chcecie coś o mnie  wiedzieć, zobaczcie zakładkę "o mnie".
 Mam zamiar pokazać wam część mojego życia, moje przemyślenia. Myślę, że jeszcze dziś znajdzie się jakaś sensowna notka.
Do napisania!